Jak zjistit, kdo si prohlíží můj profil na Instagramu

Pokud jste jedním z milionů uživatelů, kteří používají Instagram jako svůj hlavní účet v sociálních sítích, pak víte, jak obtížné může být přijít na to, jak zjistit, kdo sleduje můj profil na Instagramu. I když existuje několik různých způsobů, jak toho dosáhnout, použití vyhledávačů jako Google nebo Yahoo pro tento účel není tou nejlepší volbou. Důvodem je to, že tyto vyhledávače mají databáze plné informací o lidech, ale protože jsou to také webové stránky, musí vám za informace, které poskytují, účtovat poplatek. Mnohem lepším řešením tohoto problému je použití online webu, který se specializuje na zpětné vyhledávání Instagramu a Facebooku. Tyto stránky jsou přidruženy k významným společnostem v oblasti sociálních sítí, jako je Facebook, a na základě požadavků svých členů mají přístup k podrobným informacím o každém, kdo používá Instagram.

Jedním ze způsobů, jak tyto weby mohou zjistit, kdo prohlíží můj profil na Instagramu, je kontrola, zda někdo někdy na web nahrál obrázek. Pokud ano, můžete obdržet poměrně komplexní zprávu o daném uživateli. Získáte celkové hodnocení a podrobnější rozpis nedávných aktivit daného uživatele. Pokud vás zajímá, jak zjistit, kdo sleduje můj profil na Instagramu, je tato služba neocenitelná. Kromě toho, že vám poskytnou komplexní zprávu, vám také umožní zobrazit každou fotografii samostatně, abyste mohli určit, na koho se chcete obrátit, pokud budete potřebovat další informace.

Závěrem byste měli být schopni určit, kdo prohlíží můj profil na Instagramu, a to tak, že se uživatele zeptáte na celé jméno a jako důkaz použiji obrázek účtu. Informace, které získáte touto metodou, jsou relativně přesné a poskytnou vám dobrou představu o tom, co si lidé o vaší stránce myslí. Tato zpráva bude obzvláště užitečná, pokud uvažujete o vytváření více příspěvků na své stránce. Dá vám vědět, kdo si prohlížel váš obsah a které příspěvky vytvářejí největší vzrušení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *